CV

Deneyimlerim

Haziran 2021 'den itibaren

Co-Founder, Full Stack Developer

Gefsun Dijital.

İzmir' de ki işimden ayrıldıktan sonrasında deneyimlerim ile Yazılım & Reklam ajansı olan GEFSUN Dijital 'i iki ortak olarak kurduk. Reklam kısmına ortağım bakarken, yazılım alanının ise yöneticiliğini ben yapmaktayım. Müşterilerimize özel hizmetle sunmaktayız ve yeri geldiği zaman bizim gibi freelancer 'lardan oluşan bir ekibimiz bulunmakta. Yazılım alanında ki tüm yönetim, yazılım ve kontrol ise benim elimden geçmektedir.

Ağustos 2020 - Mayıs 2021

E-Ticaret Node.JS Developer

CCS Güvenlik Sistemleri İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Güvenlik kameraları sektöründe İzmir bölge dağıtıcılığı yapan firmada İzmir merkezli olarak e-ticaret altyapılarını geliştirmek için Node.JS ve benzeri teknoloji kullanarak e-ticaret alt yapılarını oluşturmuş oldum. Sadece yazılım olarak değil firmanın sosyal medya görsel hazırlama ve mailing işlemlerinide aynı zamanda yürüttüm.

Eylül 2019 - Temmuz 2020

Freelancer

Efsun Bilişim Hizmetleri.

İlk kendi firmamı açtığım aralık. Bu zaman diliminde yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bir çok kurumsal ve bireysel müşterilere özel yazılım, web site ve script'ler geliştirdim. Bu süre aralığında ihtiyaca yönelik yazılımlar oluştururken bir çok farklı dil ve teknoloji anlamında kendimi geliştirdiğim dönemlerin başında yer almaktadır ve bir çok kurumsal müşteri ile çalışmaya fırsat bulduğum en kıymetli dönemlerimin başında gelmektedir.

Haziran 2019 - Ağustos 2019

Intern

Kraftend LTD.

Staj olarak çalıştığım bu firmada ise C# dilini kullanarak veritabanları farketmeksizin otomatik yedek alan bir masaüstü programı geliştirdim.

Daha Öncesi

Blogger, YouTuber

Lise zamanlarımda webdunya.com alan adı ile ilk blogger lık ve YouTube tecrübeme atılmış oldum. Bu süreç içerisinde WordPress altyapısı ve video montaj, fotoğraf düzenleme yeteneklerimi kazandım. 2014 yılında webdunya.com benim ilk işe başladığım projemdir. Bu sitede çeşitli bilgisayara dayalı sorun çözümleri, yazılım, photoshop, video montajı ve genel olarak teknoloji dünyasına dayalı sorun çözümleri paylaştığım, video çekip yayınladığım internet sitemdir. Daha sonrasında daha özel bir şeyler yapmak istediğim için bu internet sitesini satıp yazılım alanına yönlendim. Webdunya dahilinde aynı anda yürüttüğüm bir çok blog projeleride bulunmaktadır.

Eğitim

2020-2022

İşletme

Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÖF)

2017-2019

Bilgisayar Programcılığı

Dokuz Eylül Üniversitesi

2013-2017

Sayısal Bölümü

Atışalanı Anadolu Lisesi

Yeteneklerim

aşağıda sadece proje geliştirirken kullandığım diller, uygulamalar yer almaktadır.

Node.JS

SQL

PHP

HTML

CSS

JavaScript

WordPress

C#

Delphi

Python

Java

C

Photoshop

Video Montaj

Office Programları (Genel)

Sertifikalarım

Üzerine tıklayarak sertifikayı görüntüleyebilirsiniz.

Projelerim

someone

ProxyAl.com

Gelişen teknoloji dünyasında herkes bir vpn, ve proxy ihtiyacıyla karşılaşmaktadır. Bu doğrultuda bu internet sitesi üzerinden proxy satışı gerçekleşmektedir.

someone

codersty.com

İngilizce içerik olarak genel teknoloji sorun çözümleri, nedir konu başlıklı içerikler ve yazılıma dayalı olarak blog projemdir. İlerleyen günlerde birde YouTube ile desteklemek istiyorum.

someone

Otomatik Sulama Projesi

Üniversite bitirme projesi olarak sunduğum hocalarım tarafından devamının getirilmesini istediğim fakat Vodofone tarafından Akıllı Köyler çıktıktan sonrasında bıraktığım projemdir. Projede Rasperry pi, arduino ve sıcaklık, nem sensörü gibi sensörler kullanılarak cihazlar kendilerini güneş enerjisi ile şarj etmekte ve çiftçiye mobil uygulama olarak tarlanın gün gün sıcaklık, nem gibi değerlerini verip uzaktan sulama motorunu çalıştırıp kapatabileceği bir projeydi.